OKNOSERWIS-MAT
Poznań

OKNOSERWIS-MAT od wielu lat zajmuje się profesjonalnym serwisem napraw okien. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?


Ekspresowe działanie

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda awaria okna, automatyki okiennej obniża komfort użytkowania produktu. Z tego powodu staramy się dojechać na miejsce zlecenia w możliwie najkrótszym terminie i wykonać szybko niezbędne naprawy.


Terminowość

Szanujemy nasz czas i czas swoich klientów. Realizujemy zlecenia w umówionych terminach bez przesunięć czasowych. Jeżeli jednak konieczna będzie zmiana terminu, klient zawsze zostanie poinformowany o tym z wyprzedzeniem.


Kompetencja i rzetelność

Serwisujemy okna od wielu lat. Śledzimy trendy w branży stolarki okiennej. Z tego powodu żadna usterka nie jest dla nas problemem. Szybko diagnozujemy awarię okna i podejmujemy odpowiednie kroki do jego naprawy.


Kompleksowy zakres usług

Świadczymy pełne usługi serwisowe z zakresu naprawy, regulacji konserwacji okien. Zajmujemy się wszystkim, co związane jest z oknami — od A do Z. Gdy skorzystasz z naszych usług, nie musisz już dzwonić po innych fachowców. Zadbamy o twoje okna, rolety i bramy, doradzimy optymalne rozwiązania.


Stały cennik usług

Ważne jest dla nas zadowolenie i komfort klienta. Z tego powodu każda z naszych usług ma stałą cenę, która została podana na stronie. W ten sposób klient jest w stanie sam oszacować koszty naprawy i będzie mógł się przygotować na określony wydatek. Wyjątek stanowią jedynie zlecenia nietypowe, które wykraczają poza zakres usług w cenniku. Wówczas przeprowadzimy konieczną wycenę.


Lokalna firma

Świadczymy usługi serwisowe na terenie Poznania i okolic. Z tego powodu jesteśmy w stanie dojechać na miejsce awarii w relatywnie krótkim czasie, a później szybko reagować na potrzeby klienta.


Pozytywne opinie klientów

Wielu naszych klientów przychodzi do nas z polecenia innych klientów, co jest najlepszą rekomendacją świadczonych przez nas usług.